Outdoor > Skialpinizmus > Skialpové pásy > Pásy Pomoca Climb Pro S-Glide 110 mm Metráž

Novinka

Pásy Pomoca Climb Pro S-Glide 110 mm Metráž

Pásy Pomoca Climb Pro S-Glide 110 mm Metráž

Výrobca: PomocaPomoca

Stúpacie pásy Pomoca Climb Pro S-Glide sú ďalším krokom vo vývoji osvedčeného modelu Climb Pro Glide a vyznačujú sa tiež slávnym aqua plyšom. Čítať viac

ks
doprava zdarma
39,00 EUR vrátane DPH

Stúpacie pásy Pomoca Climb Pro S-Glide sú ďalším krokom vo vývoji osvedčeného modelu Climb Pro Glide a vyznačujú sa tiež slávnym aqua plyšom. So 70% mohérom a 30% nylonovým plyšom je Climb Pro S-Glide perfektnou voľbou pre skúsených lyžiarov v teréne, ktorí hľadajú rovnováhu medzi výborným kĺzaním a odolnosťou.

Šírka pásu: 110 mm
Pásy sa predávajú na metráž, pri objednávke zadajte počet kusov, ktorý sa rovná počtu metrov.
Pásy sú dodávané bez príslušenstva.


DETAILY PRODUKTU:

Ever Dry 2.0 Fluoro Free DWR - Every Dry 2.0 neobsahuje žiadny PFOA, chemikáliu, ktorá je škodlivá pre životné prostredie.

Safer Skin Membrane - exkluzívne pre spoločnosť Pomoca, Safer Skin je 100% vodotesná membrána, ktorá úplne blokuje absorpciu vlhkosti a zaručuje dobrý výkon lepidla na suchom podklade. Safer Skin navyše ponúka vynikajúcu odolnosť proti roztrhnutiu a ľahkú manipuláciu.
Glide Treatment  - Tento exkluzívny proces poskytuje skialpinistom extra kĺzanie s menšou námahou. Toto ošetrenie, aplikované na konci výrobného procesu a na celú dĺžku vlákna, umožňuje pásom kĺzať a účinnejšie odolávať vlhkosti.
Materiál: 70% mohér / 30% nylon - Pomoca kombinuje materiály a tkacie techniky tak, aby skĺbila kĺzavosť a trvanlivosť so silným gripom. Vďaka správnemu vyrovnaniu a systémom uchytenia vlákien sú pásy Pomoca veľmi stabilné za každých podmienok a po celú dobu životnosti.