Outdoor > OBLEČENIE > DYNAFIT > Okuliare Dynafit Ultra white black

Novinka

- 8%

Okuliare Dynafit Ultra white black

Okuliare Dynafit Ultra white black

Výrobca: DynafitDynafit

Slnečné okuliare Dynafit Ultra s polovičným rámom a štýlovými All Black šošovkami sú ideálne na Speed touring, keď sa počíta každý gram Čítať viac

ks
doprava zdarma
120,00 EUR110,00 EUR vrátane DPH

Utraľahké slnečné okuliare Dynafit Ultra white black.

Spoľahlivá celková ochrana, jasné videnie a ležérny štýl pri minimálnej hmotnosti: Okuliare Ultra otvárajú nové perspektívy a ideálne dopĺňajú systém DYNAFIT. Pri horských športoch potrebujú oči špeciálnu ochranu pred škodlivým UV žiarením, snehom, špinou a vetrom. Prvotriedne slnečné a lyžiarske okuliare sú preto nepostrádateľným doplnkom pri každom dobrodružstve. Okuliare Ultra Revo, ktoré sú najľahšími výkonnými slnečnými okuliarmi v kolekcii DYNAFIT Eyewear, s hmotnosťou len 31 gramov takmer nepocítite. Je to model, ktorý si vyberiete, keď sú pre vás rýchlosť a efektivita najvyššou prioritou. Môžete sa plne sústrediť na svoje projekty a nemusíte myslieť na zdravie svojich očí. Nie je na škodu, že v nich budete aj naozaj dobre vyzerať.

Kvalitné šošovky DIVEL Optics z Talianska v štýlovom celočiernom vzhľade spoľahlivo chránia pred UVA, UVB a UVC žiarením. Vďaka veľkému zornému poľu máte vždy všetko na očiach a aj pri vysokej rýchlosti ste na cestách v bezpečí. Materiál Grilamid je ľahký, pružný, a tak sú okuliare Ultra odolnejšie voči poškodeniu. Ventilačný systém zabezpečuje neustálu cirkuláciu vzduchu, a tak zabraňuje zahmlievaniu šošoviek, keď sa hlboko zahĺbite do seba a podávate špičkový výkon. Priľnavé koncovky chráničov a gumová podložka nosa zaručujú bezpečné držanie bez šmýkania sa aj počas intenzívneho pohybu. Vďaka štýlovým farbám a ležérnemu dizajnu doplnia slnečné okuliare Ultra váš outfit od hlavy po päty.

Vlastnosti produktu
100 % ochrana pred UV žiarením -A-, -B-, -C

kategória: 3 (sklo s kategóriou 3 je vhodné do slnečného počasia a prepušťa svetlo v rozsahu 8% - 18%)

Tvrdá povrchová úprava šošoviek
Šošovka odolná voči nárazom
Polykarbonátová šošovka
Gumové chrániče Mega Grip
Silikónová protišmyková podložka pod nos
Ventilácia rámu
Šošovky Climacool AirVent
Hydrofóbne šošovky
Vhodné pre digitálne zariadenia
Šošovka DIVEL
Široký výhľad
Materiály rámu
Grilamid TR 90
Polykarbonát
Materiály šošoviek
Grilamid TR 90

Váha: 31g