Outdoor > CYKLISTIKA > Cyklistické prilby > Cratoni MAXTER PRO lime-black matt XS/S (46-51cm)

- 10%

Cratoni MAXTER PRO lime-black matt XS/S (46-51cm)

Cratoni MAXTER PRO lime-black matt XS/S (46-51cm)

Výrobca: CratoniCratoni

Detská prilba Cratoni Maxster Pro v modernom enduro štýle so zvýšenou zónou pokrytia hlavy, a to najmä v oblasti zátylku. Tak zabezpečuje vašim deťom ešte väčšiu ochranu. Čítať viac

ks
49,90 EUR44,91 EUR vrátane DPH

Malé hlavy potrebujú veľkú ochranu. Cratoni Maxster Pro – prelomová detská prilba v modernom enduro štýle so zvýšenou zónou pokrytia hlavy v oblasti zátylku kvôli ešte väčšej ochrane.

Deti nosia prilbu radi vtedy, keď nevedia že ju majú na hlave. Preto aj u detských prilieb kladieme dôraz na nízku hmotnosť, ergonomický tvar, veľmi dobrú ventiláciu a dokonalé pohodlie v kombinácii s jednoduchým nastavením. Je tiež samozrejmosťou, že máme aj malé rozmery už od 46cm obvodu hlavy.

Cratoni Maxster Pro je veľmi ľahká prilba s inmold konštrukciou a jednoducho a pohodlne sa nasadzuje aj dáva dole. Odopínanie remienka dvomi prstami jednej ruky ľahko zvládnu aj malé deti. Súčasťou prilby sú reflexné prvky, sieťka proti hmyzu a pre väčšiu bezpečnosť má integrovanú zadnú blikačku.

Z množstva živých farebných kombinácií si vyberie každý chlapec alebo dievča.
V nezávislých odborných testoch detských prilieb sa Cratoni pravidelne umiestňuje na popredných priečkach s vynikajúcimi výsledkami.

Váha 230 g
Počet Větracích otvorů14 větracích otvorů
Odnímatelný-vyměnitelný štítekAno
Reflexní prvkyAno
Síťka proti hmyzuAno
Možnost instalace zadního osvětleníAno
NormalizovanáCE EN 1078