Outdoor > Batohy > Dynafit Ultra 12 Vest black out

Novinka

- 10%

Dynafit Ultra 12 Vest black out

Dynafit Ultra 12 Vest black out

Výrobca: DynafitDynafit

Ultraľahká bežecká vesta s objemom 12 litrov. Čítať viac


ks
doprava zdarma
130,00 EUR117,00 EUR vrátane DPH

Dynafit Ultra 12 vest bola vyvinutá pre ambicióznych ultrabežcov a je priam prispôsobená na dlhé kilometre na trailoch. Vesta vám padne ako druhá koža a ponúka rýchly a jednoduchý prístup k vašej výstroji bez toho, aby ste si ju museli vyzliecť. Vďaka celkovo 12 vreckám a priehradkám môžete ostať dokonale organizovaní a mať vždy poruke to čo potrebujete. Vesta má tiež odnímateľné vodeodolné vrecko na smartfón a na iné cenosti, ktoré si možete uložiť kam chcete.

Vývojári venovali mimoriadnu pozornosť strihu, pretože pri behu nie je nič otravnejšie ako bežecká vesta, ktorá sa všade naokolo kýve a nesedí. Nestrečová vesta slúži ako základ a zaručuje dokonalú stabilitu aj pri rýchlych zjazdoch. V prípade, že ste vonku s menším množstvom výbavy, zadný priestor možno stlačiť pomocou dvoch háčikov, takže všetko zostane kompaktné a prilieha k vášmu chrbtu. Strih vesty sa dá tiež dokonale prispôsobiť veľkosti a tvaru vašeho tela pomocou dvoch strečových uzáverov a systému bočného nastavenia.

Ďalšou vlastnosťou vesty je upevenie palíc. na tento účel máte na výber z troch rôznych možností: predné vertikálne, zadné vertikálne a zadné horizontálne.

Súčasťou balenia sú aj dve 500 ml. mäkké fľaše so širokým hrdlom pre rýchle plnenie.