Tvarovanie skialpových papučiek

     Tepelné tvarovanie vložky vo vašich lyžiarskych topánkach je jedna z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre dosiahnutie dobrého pocitu a komfortu pri lyžovaní a skialpinizmu vo vašich lyžiarkach. 

 Prečo je pre Vás tepelné tvarovanie dôležité :

  • S formovatelnou papučkou si zaistíte komfort vložky lyžiarky na mieru . V termoflexovej vložke Intuition , ktorej vlastná pena je schopná komprimovať, rozširovať a prispôsobovať sa rôznym tvarom nohy. Vytvarovat si topánku je v dnešnej dobe samozrejmosť a u nás k tejto službe dostanete aj zopár dobrých rád.
  • Keď ti sedí topánka na predajni neznamená to že bude 100% v teréne. Proces formovania je kľúčovým krokom, kde môžete predchádzať problémom a zaistiť si  pozitívnu skúsenosť v horách.
  • Určite nie je  problém si tvarovať papuču po domácky ,je však veľa modelov a výrobcov papúč a každá pre svoje formovanie vyžaduje určitý postup. Prídite na predajňu informujte sa ohľadom Vášho problému. Tvarovaniu lyžiarok sa venujeme viac ako 4 sezóny.

Nezbudnite, že formovanie papúč sa nedá opakovat viac ako 3 krát a je teda jednoduchšie prísť k nám ako si pokaziť svoju lyžiarku.