Prádlo zo 100 % merina

Icebreaker Merino je 100% prírodná vlna, pochádzajúca z Južných Alp Nového Zélandu. Toto zázračné vlákno navrhované samotnou prírodou, je jemnejšie na dotyk, hrejivejšie a priedušnejšie ako čokoľvek, čo dokázal človek doteraz vytvoriť. Icebreaker merino je zaručene to najuniverzálnejšie oblečenie na svete. merino je odolné voči pachom a ľahko sa na seba vrství.

Keď je teplo, Vám teplo nebude, v zime budete v suchu a v teple.

Icebreaker je systém vrstiev čistej vlny Merino. Každý kus môžete nosiť samostatne keď je teplo, alebo ho ako izoláciu proti extrémnemu počasiu si vezmete viac vrstiev. Pri použití viac vrstiev termoprádla Icebreaker zvýšite svoju odolnosť voči vetru a zvýšite teplo. Icebreaker dýcha rovnako ako Vy. Vyskúšajte jedno a určite siahnete aj po druhom.

Oblečenie Icebreaker sa prispôsobí počasiu, aby Vás udržalo vo vyrovnanej teplote. Milióny merino vlákien uzavrú telesné teplo v chladnom počasí (izolácia), ale kedže sú vysoko dýchateľné tak Vás neprehrejú - ako prírodný termostat.

  • spodné vrstvy Icebreaker sú na dotyk hodvábne jemné a priepustné pre vlhkosť
  • izolačné vrstvy pridávajú teplo a ochrannu pred vetrom vytvárajú tlmiacu zónu proti vlhosti, takže Vás udržia v teple a suchu

Oblečenie z tenkých prírodných vlákien v chladných podmienkach zahreje, v teplom počasí ochladí, je ľahké, priedyšné, ľahko sa udržuje, nezapácha a neškriabe. Merino ICEBREAKER v sebe spája všetky najlepšie vlastnosti tradičnej vlny a syntetických materiálov a odstraňuje ich nevýhody. Je tiež obnoviteľné a biologicky odbúrateľné, pretože v konečenom dôsledku vzniká z trávy, vody a slnečnýc paprskov, a nie z chemikálií a ropného pôvodu