ELAN je opäť vo svetovej špičke

ELAN JE OPÄŤ VO SVETOVEJ ŠPIČKE VĎAKA DVOM PRESTÍŽNYM OCENENIAM

 Elan opäť dokázal, že je jedným z najlepších hráčov na globálnej úrovni v oblasti inovácií a kvality. Získal totiž ceny Najinovatívnejšej značky roku 2013 a Najlepší produkt roku 2013. Obidve tieto ocenenia patria k najvyšším métam, ktoré môžu firmy v globálnej konkurencii dosiahnuť  a radí firmu Elan na špičku medzi športovými značkami.

  •  Titul „Najinovatívnejšia značka“ je prestížne ocenenie udeľované každoročne nemeckou organizáciou Plus X Award. Značky, ktoré túto cenu získajú sa vyznačujú výnimočnými úspechmi v oblasti kvality, ergonómie a zodpovednosti voči životnému prostrediu. O tom, že je Elan najinovatívnejšia značka svedčí aj fakt, že získal ocenenie v kategórii športového vybavenia už druhý rok po sebe – je nositeľom tohto titulu aj za rok 2012. Okrem Elanu získali ocenenie Najinovatívnejšia značka roku 2013 taktiež Opel, Philips, Vodafone, Toyota, LG a ďalší.

 Porota organizácie Plus X Award ocenila Elan taktiež titulom Najlepší produkt roku 2013. Firma toto ocenenie získala v lyžiarskej kategórii za svoje lyže Elan Amphibio 14 Fusion, ktoré už tento rok získali cenu Red Dot za najlepší design.

 Leon Korošec, člen manažérskeho výboru Elanu, je na úspechy firmy pyšný: „Elan opäť dokázal, že stojíme po boku najúspešnejších športových značiek. Navyše sa potvrdilo, že sme na svetovej úrovni najlepší, pretože sme najinovatívnejší. Inovácia je súčasťou DNA našej firmy a je to koncept, v ktorý veríme. Inovácia vyžaduje nielen trpezlivosť a znalosti, ale aj odvahu. A Elan všetky tieto vlastnosti má. Odráža sa to v našich produktoch a chceme, aby sme takýto ostali aj v budúcnosti. Proste najlepší.“

  •  Tieto úspechy komentuje aj riaditeľ spoločnosti pre produkty a značku Luka Grilc: „Lyžovanie sa zrodilo v Slovinsku, je to náš národný šport a Elan je firma, ktorá navrhuje a vyrába najlepšie lyže na svete. Opäť sme dokázali, že sme svetovou jednotkou v inovácii a designe a to je určujúce aj pre našu budúcnosť. Porotu tento rok oslovili tri modely s technológiou Amphibio (Amphibio 14, Spectrum a SLX) a model Delight, ktorý predstavuje najľahšiu dámsku lyžu na svete. Radi by sme všetku pýchu a chválu, ktorá nás sprevádzala na vyhlásení cien v Kolíne nad Rýnom predali aj všetkým naším zamestnancom, partnerom a tým, ktorí jazdia na lyžiach Elan.“

 

www.elanskis.com