Outdoor > TURISTICKÉ VYBAVENIE > Teleskopické Paličky > Palice Leki MCT 12 Vario Carbon Women

Novinka

- 10%

Palice Leki MCT 12 Vario Carbon Women

Palice Leki MCT 12 Vario Carbon Women

Výrobca: LekiLeki

Dámske trekové palice Leki MCT 12 Vario Carbon Women je so svojimi 190 gramami extrémne ľahkou skladací palíc pre cross-trailovej športovkyňa. Čítať viac

ks
doprava zdarma
189,95 EUR169,95 EUR vrátane DPH

Dámske trekové palice Leki MCT 12 Vario Carbon Women je so svojimi 190 gramami extrémne ľahkou skladací palíc pre cross-trailovej športovkyňa. Je vybavený novo konštruovanou rukoväťou Cross Shark. Systém kombinuje všetky prednosti systému Shark s výhodami hikingové rukoväte.

Novinkou je zaoblená oporná plocha, ktorá ponúka vyššiu mieru pohodlia pri dynamickej chôdzi do kopca. Veľmi praktické je jednoručné ovládanie odisťovacieho tlačidla a poistka proti pretočeniu. Táto poistka bráni pretočeniu pútka okolo rukoväte, pútko je z vysoko priedušné sieťoviny. Ruka a palicu sú tak za všetkých okolností dokonale spojené. Predĺženie penové rukoväte s otvorenými pórmi a korkovou povrchovou úpravou umožňuje flexibilné úchop v každom teréne. S mechanizmom CLD Core Locking Device možno palicu MCT 12 Vario Carbon Women intuitívnym pohybom zložiť na transportné dĺžku 42 cm. 4 your speed.

 

nastavenie     100 - 120 cm
hmotnosť     190 g / kus
Rozmery po zložení     42 cm