Outdoor > TURISTICKÉ VYBAVENIE > Teleskopické Paličky > Palice Leki Khumbu black-white

Novinka

- 12%

Palice Leki Khumbu black-white

Palice Leki Khumbu black-white

Výrobca: LekiLeki

Trekingové palice Leki Khumbu sú ideálnou voľbou do náročného terénu s ťažkým batohom. Tento špičkový model je veľmi odolný a úplne spoľahlivý. Čítať viac

ks
79,95 EUR69,95 EUR vrátane DPH

Trekingové palice Leki Khumbu sú ideálnou voľbou do náročného terénu s ťažkým batohom. Tento špičkový model je veľmi odolný a úplne spoľahlivý. Palice pochádzajú z radu Superstrong, čo znamená, že disponujú väčším priemerom trubiek (18/16/14 mm). Dĺžka palíc je nastaviteľná, a to od 70 do 145 cm. Nastavenie dĺžky je vďaka systému Speed Lock + veľmi jednoduché a rýchle, stačí len povoliť vonkajšiu páčku. Vysokú pružnosť a tvrdosť zaisťuje vysokopevnostná hliníková zliatina 7075 (HTS 6.5). Palice sú navyše vďaka elektrochemickému lakovaniu Eloxal odolné voči poškriabaniu.

Rukoväť palice je vyrobená zo zmesi gumy a drviny prírodného korku (CORTEC), vďaka tomu udržuje optimálnu teplotu dlane a znižuje potenie. Rukoväť má navyše ergonomický tvar, vďaka ktorému zaisťuje pohodlné uchopenie palíc po celý deň. Na rukoväti sa nachádza aj pútko, ktoré je uchytené tak, aby nedošlo k zraneniu ruky. Pútko sa pri ťahu nahor povolí a ruka z neho vykĺzne. Pútko je ušité z mäkkého a príjemného materiálu, ktorý je veľmi pevný.

Vlastnosti:
- vhodné do náročného terénu
- väcší priemer rúrok (18/16/14 mm)
- materiál: hliníková zliatina HTS 6,5
- pohodlná rukoväť Aergon CORTEC
- intuitívny systém nastavenia Speed Lock +
- povrchová úprava Eloxal
- inovované ľahšie tanieriky trekking basket 2.0
- karbidové hroty Flex tip
- hmotnosť: 540 g / pár