Outdoor > TURISTICKÉ VYBAVENIE > Mačky > Mačky Grivel Ski Tour Ski Matic

- 8%

Mačky Grivel Ski Tour Ski Matic

Mačky Grivel Ski Tour Ski Matic

Výrobca: GrivelGrivel

Grivel prichádza s jednoduchým riešením - systémom zapínanie mačiek vpredu na špici. Vďaka tomu sa vyhnete mnohým komplikáciám - tieto mačky totiž padnú na takmer akúkoľvek skialpinistické topánku. Čítať viac

ks
doprava zdarma
184,00 EUR169,00 EUR vrátane DPH

Skialpinistických topánok je na trhu veľká séria a každý rok sa objavujú nové modely. Mnohým z nich bráni ich tvar v použití s ľubovoľnými mačkami - niektoré na topánke nedrží, pretože systém upínania mačiek väčšinou počíta sa zacvaknutím vzadu na päte. Grivel prichádza s jednoduchým riešením - systémom zapínanie mačiek vpredu na špici. Vďaka tomu sa vyhnete mnohým komplikáciám - tieto mačky totiž padnú na takmer akúkoľvek skialpinistické topánku.

Pri vývoji mačiek sa na potreby skialpinistov myslelo vo všetkých smeroch a mačky sú preto ľahké a kompaktné. Tieto desiatich-hrotové mačky disponujú dvoma vertikálnymi prednými hrotmi, ktoré sú vhodné k výstupu v tvrdom firne.
Pre väčšiu odolnosť pri kontakte s tvrdým snehom a skalou alebo kameňmi je predný diel vyrobený z ocele, zatiaľ čo zadná je z dôvodu odľahčenia z hliníka.
Ski Tour sú vybavené integrovaným vyhadzovačom snehu, ktorý zamedzuje snehu lepiť sa zospodu. Ak hľadáte úplne odľahčený model, pozrite sa na obdobné skialpinistické mačky bez vyhadzovača Grivel Ski Race .

Mačky sú nastaviteľné na veľkosť 35-46 EUR.

Pozor: mačky sú určené iba pre špeciálne skialpinistické obuv. Pre tradičné horolezeckú obuv zvoľte iný typ mačiek.

    10 hrotov
    Predné dva hroty vertikálne
    Hmotnosť: 672 g
    Vyhadzovač snehu (bouncer) Ski Matic 2.0
    Materiál: karbonizovaná oceľ, hliník
    Kĺbová konštrukcia
    Veľkosť: 35-46 EUR