Outdoor > TURISTICKÉ VYBAVENIE > Lezečky > Lezečky Ocun Ozone

Novinka

- 7%

Lezečky Ocun Ozone

Lezečky Ocun Ozone

Výrobca: OcúnOcún

Novo majú lezečky Ozone rozdelenú podošva a vylepšený dizajn päty, pre zlepšenie spoľahlivosti pri technicky náročných krokoch. Čítať viac


ks
doprava zdarma
95,00 EUR87,90 EUR vrátane DPH

Novo majú lezečky Ozone rozdelenú podošva a vylepšený dizajn päty, pre zlepšenie spoľahlivosti pri technicky náročných krokoch.

Lezečky Ozone sú perfektné výkonostné lezečky, určené pre športové lezca, so zameraním na veľký výkon. Ozone sú tvarované podľa kopytá Asymmetrix vďaka čomu sú vysoko asymetrické (mierne prehnuté a veľmi prehnutou spiske) a padnú skôr na menšie až stredne veľkú nohu.Vynikají predovšetkým vďaka patentovanému systému 3-Force, ktorý, spolu s veľmi tuhou medzistielka, zvyšuje torznú stabilitu a umožňuje stáť aj na malých stupoch a lištách.

Na ozón je zvrchu použitá umelá koža, ktorá drží tvar a je jednoduchá na údržbu. Špička lezečky je zase výrazne pogumovaná a tvarovaná pre veľmi pokrčené prsty. Podošva Vibram XS Grip je veľmi priľnavá a poddajná podošva, ktorá zvyšuje stabilitu na platniach a lištách. Používa sa predovšetkým na výkonnostný modely lezečiek.

Tieto lezečky sú teda vhodné pre bouldering, previsnuté a ťažké cesty. Naopak nie sú vhodné pre celodenné či vícedélkové lezenie.

  • 3-Force system
  • Podošva Vibram XS Grip &&& <
  • kopyto Asymmetrix
  • Hmotnosť 410g (veľ. 39)