Outdoor > Skialpinizmus > SKIALPOVÉ SETY > Dynafit skialpový set Seven Summits+ Skin + Radical Long 22/23 lime/yellow/black

Novinka

- 20%

Dynafit skialpový set Seven Summits+ Skin + Radical Long 22/23 lime/yellow/black

Dynafit skialpový set Seven Summits+ Skin + Radical Long 22/23 lime/yellow/black

Výrobca: DynafitDynafit

ks
doprava zdarma
1 050,00 EUR840,00 EUR vrátane DPH

DYNAFIT Seven Summits sú všestranné skialpové lyže, s predmontovaným viazaním DYNAFIT Long Travel a skialpovými pásmi Dynafit. Plné ABS bočnice zaručujú najlepší možný prenos sily z lyžiara na lyže, čím zaisťujú 100% výkon na svahu aj v teréne. Vďaka väčšiemu polomeru otáčania je lyža veľmi zhovievavá. Rocker konštrukcia a vykrojenie sú taktiež prispôsobené jednotlivým dĺžkam lyží, čo je na skitouringovom trhu jedinečná prednosť. Jadro z topoľového dreva poskytuje zároveň potrebný pop a plynulú jazdu bez zbytočných otrasov. Pásy Dynafit disponujú výbornými klznými a stúpacími vlastnosťami. Patentovaný napínací systém Dynafit, pre perfektné spojenie pásu so špičkou lyže, bez nežiadúceho vnikania snehu a ľadu medzi pás a sklznicu.

Ľahké skitouringové pinové viazanie DYNAFIT Long Travel, kombinuje odolnosť, pohodlie a intuitívne ovládanie. DYNAFIT Long Travel disponuje dvoma polohami pätky, ktorú je možné rýchlo a ľahko ovládať pomocou lyžiarskej palice. Toto viazanie navyše ponúka rozsah nastavenia dĺžky až 50 mm (+/- 25 mm), vďaka čomu sa jednoducho prispôsobí rôznym dĺžkam podrážky. Hodnoty bočného a vertikálneho uvoľnenia sú plne nastaviteľné v rozmedzí DIN 4-10.

Vlastnosti:

    šírka lyže v strede: 84 (veľkosť 166)
    flex: soft
    úroveň jazdca: expert
    jadro: Poplar Core
    vystuženie: Carbon Stringers
    bočnice: Full Side-Wall
    terén: voľný, neupravený
    hmotnosť: 1230g (veľkosť 166)
    rocker: Tip Rocker, Tail Rocker
    typ: skialp - all round
    ostatné technológie: Constant Characteristics

Rádius (Single radius):

16m (veľkosť 149)
17m (veľkosť 158)
18,5m (veľkosť 166)
20m (veľkosť 174)
21m (veľkosť 182)