Outdoor > Skialpinizmus > Skialpové pásy > Pásy Kohla Peak Mixmohair Universal 120mm

Novinka

Pásy Kohla Peak Mixmohair Universal 120mm

Pásy Kohla Peak Mixmohair Universal 120mm

Výrobca: KohlaKohla

Kohla Peak Universal mixmohair stúpacie pásy, sú nastaviteľné na rôznu šírku a dĺžku lyží a teda prispôsobiteľné na takmer všetky lyže. Čítať viac


ks
doprava zdarma
159,90 EUR vrátane DPH

Stúpacie pásy KOHLA TIROL 120 mm široké orezávacie pásy sdĺžkou 190cm, vpredu pevná špička vzadu nastavovací posuvný háčik.

Kohla Peak Universal mixmohair stúpacie pásy, sú nastaviteľné na rôznu šírku a dĺžku lyží a teda prispôsobiteľné na takmer všetky lyže.  Vyrobené sú z 65% Mohair a 35% syntetika, sú veľmi odolné a navrhnuté pre každodenné používanie. V Kohle sa zamerali hlavne na vyváženú kombináciu medzi gripom a sklzom. Vďaka mixmohair, pásy lepšie odolávajú stúpaniu na zamrznutej zjazdovke, či ľadových platniach v porovnaní s 100% mohair. Kohla pásy sa vždy lepia na suché lyže. K skladaniu je vždy nutné použiť ochrannú sieťku medzi pasy, aby sa nepoškodilo lepidlo. Kohla Peak Universal Mixmohair pásy sú dodávané s vrecúškom na skladovanie, ochrannou fóliou, orezávačom a systémom multiclip na prichytenie rovných prípadne vyhnutých pätiek.


 - perforovaná fólia na pásy

 - obal na pásy

 - nôž na orezanie pásov

 - návod na použitie