Outdoor > Skialpinizmus > Skialpové lyžiarky > Lyžiarky Dynafit Radical Pro Women

Novinka

- 8%

Lyžiarky Dynafit Radical Pro Women

Lyžiarky Dynafit Radical Pro Women

Výrobca: DynafitDynafit

Lyžiarky DYNAFIT Radical Pro Boot s revolučným systémom Hoji Lock kombinuje zdanlivo protichodné svety slobody pohybu pri stúpaní a tuhosti pre zjazd. Čítať viac


ks
doprava zdarma
600,00 EUR550,00 EUR vrátane DPH

Lyžiarky DYNAFIT Radical Pro Boot s revolučným systémom Hoji Lock kombinuje zdanlivo protichodné svety slobody pohybu pri stúpaní a tuhosti pre zjazd. V režime chôdze sú manžeta a plášť oddelené od seba, aby bolo možné efektívne stúpať s 60-stupňovou rotáciou manžety pre neobmedzenú mobilitu bez odporu.

Nízka hmotnosť 1 270 g (veľkosť 24) a flexibilná konštrukcia jazyka vyrobená z dvoch rôznych high-tech syntetík zaisťuje energeticky úsporný prirodzený pohyb chôdze aj v strmom teréne. Nová tepelne tvarovateľná výstelka priestoru (voliteľné) ponúka stabilitu a pohodlie s dokonalým prispôsobením.

V lyžiarskom režime je topánka nastavená na uhol predklonu 11 stupňov. Mechanizmus systému ski / walk je integrovaný do káblového systému spolu s prackami a remienkom Ultra Lock. Vyklopte páčku a systém je napnutý. Kombinácia manžety a škrupiny vytvára pozitívne uzamknutú jednotku, ktorá transformuje systém lyžovania / chôdze na jeden posun.