Outdoor > Skialpinizmus > Lyžiarky > Lyžiarky Atomic Backland

Akcia

Lyžiarky Atomic Backland

Lyžiarky Atomic Backland

Výrobca: AtomicAtomic

Backland topánky boli vytvorené nielen pre profíkov, ale aj pre úplných začiatočníkov skialpinizmu. Dostupnosť oktober 2017. Čítať viac


ks

doprava zdarma

529,00 EUR399,00 EUR vrátane DPH

Backland  topánky boli vytvorené nielen pre profíkov, ale aj pre úplných začiatočníkov skialpinizmu. A čo je robí tak výnimočnými? Ponúka totiž naozaj široký rozsah pohybu, vďaka ktorému sa cítite úplne prirodzene, ako by ste ani nestáli na skialp. To je možné predovšetkým vďaka novému Free / Lock 2.0 mechanizmu, ktorý umožňuje odopnutie manžety od škrupiny a tým tak dosiahnuť až 74 ° ohybu. Navyše sú topánky opatrené trenie odolným nitom a odnímateľným jazykom pre stúpanie.

Na tohto ročnú sezonu prešli lyžiarky pár zmenami.

Nové farby a grafika,čerstvejšie, odvážnejšie a viac vzrušujúce.Pretesnené vôči vode ,pomáhajú lepšie udržať nohy v suchu a zabraňujú vstupu snehu do skeletu.Prerobená Papuča Backland Platinium.
Najlepšie prvé obutie,vďaka MemoryFit 3D konštrukcii je pre zákazníka  príjemný prvý pocit na nezaplatenie.
Udržujú ideálnu vlhkosť a teplotu tak aby zostali nohy v suchu a v teple celý deň. Vložka je tiež umývateľná a teda pomáha udržiavať vložku v čistote počas celej doby používania.
Zvýšili sme vypchávky v kľúčových oblastiach členku, lýtka a jazyku tým pádom poskytujú viac bezpečné uchytenie a lepšie lyžovanie.
Všetky diely vložky sú tepelne tvarovateľné prostredníctvom MemoryFit technológie a získajú perfektné spojenie nohy so skeletom.Integrované PVC zóny ochránia proti oderu počas šlapanie.

Technický popis

    Šírka skeletu
    98
    Počet praciek
    2
    Hmotnosť
    1,11 kg per Boot/ 27.5