Outdoor > Obuv > Pánska obuv > Salomon XA Pro 3D GTX syrah/ebony/red dahlia

- 41%

Salomon XA Pro 3D GTX syrah/ebony/red dahlia

Salomon XA Pro 3D GTX syrah/ebony/red dahlia

Výrobca: SalomonSalomon

Ľahká, odolná a stabilná obuv, vhodná aj do náročného terénu. XA Pro 3D GTX má zaoblený profil a je veľmi odolná. Navyše má nový dizajn podošvy a pohodlie po celý rok vďaka GORE-TEX technológii. Čítať viac


ks
doprava zdarma
169,90 EUR99,00 EUR vrátane DPH

Ľahká, odolná a stabilná obuv, vhodná aj do náročného terénu. XA Pro 3D  GTX má zaoblený profil a je veľmi odolná. Navyše má nový dizajn podošvy a pohodlie po celý rok vďaka GORE-TEX technológii.  Všitý jazyk - látkový pás ťahaný cez jazyk zabraňuje prieniku nečistôt a kamienkov do topánky. Vrecko na šnúrky - poskytuje jednoducho dostupný priestor pre uschovanie šnúrky systému Quick Fit lacing.

Ochranná gumová časť pre prsty. Ochrana proti bahnu a mokru - ochranný materiál umiestnený okolo celej základne topánky. GORE-TEX Extended Comfort Footwear - Gore-Tex s novou membránou XCR garantuje uchovanie Vašich nôh v suchu a pohodlí. Navrhnuté pre náročné aktivity, kde Gore-Tex s technológiou XCR zaistí vynikajúcu vodeodolnosť, ochranu a súčasne priedušnosť.

Membrána: GORE-TEX Extended Comfort Footwear - Gore-Tex s novou membránou XCR garantuje uchovanie Vašich nôh v suchu a pohodlí. Navrhnuté pre náročné aktivity, kde Gore-Tex s technológiou XCR zaistí vynikajúcu vodeodolnosť, ochranu a súčasne priedušnosť.

Podrážka: Stopy nezanechávajúce Contagrip - pomáha zabezpečovať optimálny záber na rôznorodom povrchu, Salomon Contagrip podošvy využívajú ideálnu kombináciu špeciálnych gumových komponentov s protišmykovými schopnosťami pre špecifické aktivity. Tým zaručuje vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť.komponentů s protismykovými schopnostmi pro specifické aktivity. Tím zaručuje vynikajúcu stabilitu a dlhú životnost.

Medzipodrážka: Predtvarované medzipodrážka EVA poskytuje ľahké odpruženie a stabilitu
EVA zdvojenej hustoty - dvojitá hustota medzipodrážky poskytuje výnimočné odpruženie, stabilitu a kontrolu pohybu.
Kontrola pronácie chodidla

Vnútorná vložka: Predtvarované EVA - poskytuje skvelé odpruženie a anatomickú podporu nohy.
EVA anatomická stielka - zabezpečuje excelentné pruženie a anatomicky tvarovanú podporu.
Ortholite® - stierka kombinuje špecifickú penu OrthoLite a pätnú EVA časť. Zaisťuje suché a zdravé prostredie pre vašu nohu a lepšie odpruženie. Ani po dlhodobom používaní vás nesklame svojou efektivitou. Vložka OrthoLite je vyrobená z recyklovateľnej gumy a nezaťažuje životné prostredie.