Outdoor > Obuv > Dámska obuv > Salomon Speedcross 5 women Sargasso Sea/Navy Blazer/Heather

Novinka

- 31%

Salomon Speedcross 5 women Sargasso Sea/Navy Blazer/Heather

Salomon Speedcross 5 women Sargasso Sea/Navy Blazer/Heather

Výrobca: SalomonSalomon

Dámska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 v tmavomodrom prevedení je určená na na zdolávanie tých najnáročnejších ciest, ktoré vás môžu v prírode stretnúť. Čítať viac


ks

doprava zdarma

139,00 EUR95,00 EUR vrátane DPH

Dámska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 v tmavomodrom prevedení je určená na na zdolávanie tých najnáročnejších ciest, ktoré vás môžu v prírode stretnúť. Podrážka Contagrip vám poskytne trakciu na každom povrchu, a to i na mokrom. Vďaka technológii rýchleho šnurovania Quicklace budete môcť ihneď do akcie a nič vás nebude zdržiavať. Obuv je vhodná pre pokročilejších bežcov.

Rýchlosť a dynamika odrazu sú na prvom mieste

Medzipodošva EnergyCell+ vyniká v návratnosti energie. Lisovaná pena EVO ľahko tlmí a je vysoko dynamická, teda pri odraze pohltí iba minimum energie. Zároveň je však pevnejšia a tvrdšia. Vďaka tomu nachádza využitie v obuvi určenej na preteky a tempové tréningy.

Zvršok, ktorý sa vám prispôsobí

Zvrchnú časť obuvi má na starosti technológia SensiFit™, vďaka nej vám obuv sadne ako uliata. Nohu pohodlne obopne i spoľahlivo ochráni. Navyše si výborne rozumie so systémom rýchleho viazania šnúrok Quicklace™.

Stiahni, skry a choď!

Zabudnite na klasické šnurovanie a rozviazané šnúrky pri behu. Patentovaný systém rýchleho zaväzovania Quicklace™ uľahčuje život bežcom i turistom už nejaký ten čas. Šnúrky sa vďaka konštrukcii uťahujú vždy rovnomerne a jazdec zabezpečí, aby sa neuvoľnili. Ak si ich navyše skryjete do vrecúška alebo pod gumičku na obuvi, už nikdy si ich neprišliapnete.

Obuv s Quicklace™ jednoducho obujete, utiahnete a bežíte, kým vám pľúca a nohy dovolia.

Nebezpečie: na Quicklace™ vzniká závislosť.

Drží a vydrží, napríklad i horské výbehy s Kilianom

Cesty, blato alebo skaly. Podrážka s technológiou Contagrip® zvládne všetko, čo si len zmyslíte. Niet sa čomu diviť, testuje ju sám Kilian Jornet. Materiál tvorí niekoľko druhov gumy, vždy špeciálne zvolených pre konkrétny typ obuvi. Hlavnými prednosťami podošvy sú vysoká odolnosť a priľnavosť v rôznorodom teréne.

Zažite pohodlie na neľahkej trase

Stielka OrthoLite® tvorí z hľadiska komfortu kľúčovú časť obuvi. OrthoLite® konštrukciu dopĺňa v oblasti päty EVA pena, ktorá pocit pohodlia v obuvi ďalej umocňuje. S touto vložkou sa nemusíte báť vyraziť na náročné trasy, nakoľko obuvi prepožičiava dodatočné tlmenie, priedušnosť a výdrž.