Outdoor > Obuv > Dámska obuv > Salomon Quest Prime GTX W Lead/Stormy

- 25%

Salomon Quest Prime GTX W Lead/Stormy

Salomon Quest Prime GTX W Lead/Stormy

Výrobca: SalomonSalomon

Salomon Quest Prime GTX sú ultraľahké topánky, ktoré kombinujú legendárny strih a klasický tvar značky Salomon s tlmiacou a ochrannou vrstvou. Čítať viac


ks

doprava zdarma

160,00 EUR119,00 EUR vrátane DPH

Salomon Quest Prime GTX sú ultraľahké topánky, ktoré kombinujú legendárny strih a klasický tvar značky Salomon s tlmiacou a ochrannou vrstvou. Je to športová treková obuv, ktorá vám zaistí pohodlie na tisíce míľ vo všetkých typoch terénu.

Gumová ochrana špičky chráni chodidlo pred všetkými druhmi nebezpečenstva. Membrána GORE-TEX ® zaisťuje priedušnu ochranu proti nepriazni počasia. Skvelé tlmiace účinky a pohodlie aj na diaľkových trekoch. Vysoký profil so zlepšenou podporou členku, väčšou stabilitou a ochranou. Látkový pás spája jazyk s vrchnou vrstvou a bráni tak prenikaniu špiny a kamienkov dovnútra topánky. Systém Sensifit ™ obopína chodidlo a zaručuje jeho presné a bezpečné usadenie. Technológia Gore-Tex ® Extended Comfort Footwear je navrhnutá pre použitie pri tých najnáročnejších činnostiach, ako sú súťaže v extrémnych športoch alebo beh po horách, kedy je vyžadovaná tá najlepšia ochrana proti vode a zároveň čo najväčšia priedušnosť. Medzi podrážkou a medzipodrážkou sa nachádza pokročilá odľahčená vrstva konštrukcie topánky Salomon, ktorá poskytuje maximálne ovládanie pohybu, úsporu energie a vďaka tlaku na ochrannú vrstvu zaručuje vysoko efektívny a stabilný beh s vysokou citlivosťou.