Outdoor > OBLEČENIE > ORTOVOX > Pánske oblečenie > Ortovox Piz Boval Jacket Clay Orange

Výpredaj

- 20%

Ortovox Piz Boval Jacket Clay Orange

Ortovox Piz Boval Jacket Clay Orange

Výrobca: OrtovoxOrtovox

Vďaka svojej nízkej hmotnosti a dobrej izolácii je bunda SWISSWOOL PIZ BOVAL JACKET ideálna na dlhé, namáhavé dni na lyžiarskych túrach. Čítať viac


ks
doprava zdarma
280,00 EUR224,00 EUR vrátane DPH

Vďaka svojej nízkej hmotnosti a dobrej izolácii je bunda SWISSWOOL PIZ BOVAL JACKET ideálna na dlhé, namáhavé dni na lyžiarskych túrach. Vonkajšia vrstva je vyrobená z materiálu PERTEX QUANTUM, ktorý je vetruodolný, priedušný a extrémne odolný voči oderu, vyrobený z recyklovaného polyamidu. Podšívka SWISSWOOL 90 g/m2 môže tiež absorbovať a uvoľňovať veľké množstvo vlhkosti a hreje, aj keď je mokrá. BUNDA SWISSWOOL PIZ BOVAL JACKET je všestranným spoločníkom vďaka svojim farbám a strihu. Táto praktická obojstranná bunda je decentná a ponúka dva štýly v jednom. Vďaka elastickým švom a manžetám sa dá táto ľahká izolačná bunda prispôsobiť tak, aby perfektne sedela. Sieťovinové vložky Merino vo veľkých predných vreckách poskytujú väčšie pohodlie a udržujú ruky v teple. Lepené náprsné vrecko je kompatibilné s batohom a poskytuje dostatok priestoru na uloženie mapy alebo trailového baru pri vašej lyžiarskej túre. Takže SWISSWOOL PIZ BOVAL JACKET budete dobre vybavení na akékoľvek lyžiarske túry, bez ohľadu na to, ako náročné alebo dlhé budú.


MATERIÁL
SWISSWOOL: Panenská vlna, ktorú používame sa vyrába lokálne vo Švajčiarsku. Spoločnosť SWISSWOOL zriadila zberné stanice špeciálne na tento účel v mnohých švajčiarskych alpských údoliach, z ktorých niektoré sú veľmi vzdialené, čo zaručuje spravodlivú cenu vlny. To viedlo k oživeniu chovu oviec a výroby vlny, ktoré sú často dosť nerentabilné. Vlna sa odváži, umyje a potom spracuje. ORTOVOX potom poskytuje jedinečný dizajn a funkčnosť pri výrobe konečného produktu.

Ideálny pomer hmotnosti a izolácie pre obojstranný plášť (90 g/m)

Priedušný, vetruvzdorný a extrémne odolný materál voči oderu

Super udržateľné

2 predné vrecká

-Lepené náprsné vrecko (optimalizované pre batohy)

-Elastický lemový šev

-Elastické manžety

-Vnútri vložka zo sieťoviny Merino

-Bežný strih

-Obojstranná bunda (2 štýly / 2 farby)

-Vetruvzdorné, vodoodpudivé

 

MATERIÁLOVÉ VLASTNOSTI
-Vyrobené a spracované spôsobom šetrným k životnému prostrediu

-Udržateľná surovina

-Optimalizovaná veľkosť balenia

-Dokáže absorbovať a uvoľniť veľké množstvo vlhkosti (lepšie ako syntetické vlákna)

-Ideálny pomer hmotnosti a izolácie (90 g/ m²)

-Pertex Quantum

-Recyklovaný polyamid

-Vetruvzdorné, vodeodolný

-Odolný voči oderu