Outdoor > OBLEČENIE > KARPOS > Pánske oblečenie > Karpos Ramezza pant antracit/black

Výpredaj

- 16%

Karpos Ramezza pant antracit/black

Karpos Ramezza pant antracit/black

Výrobca: KarposKarpos

Zimné outdoorové nohavice Ramezza sú určené na intenzívne aktivity v extrémnych podmienkach a náročnom teréne. Čítať viac


ks
doprava zdarma
179,90 EUR150,00 EUR vrátane DPH

Zimné outdoorové nohavice Ramezza sú určené na intenzívne aktivity v extrémnych podmienkach a náročnom teréne. Dvojica funkčných materiálov s vodoodpudivou úpravou DWR K-Stretch a K-Stretch Plus poskytuje ochranu pred vodou a zašpinením. Predná strana je vybavená fleecovou vrstvou, ktorá výborne udržiava teplo. Dolná časť je spevnená odolnou Cordurou, ktorá chráni nohavice pred prípadným poškodením od ostrých hrán lyží. Zateplené nohavice na turistiku, skialp a lyžovanie. 

Vlastnosti nohavíc

  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou a putkami na opasok
  • 2 predné vrecká s YKK® zipsami a putkami pre ľahké a rýchle otváranie
  • zadné vrecko so skrytým zipsom
  • Vislon® zips s vnútorným klinom v dolnej časti
  • ergonomické prevedenie

K-Stretch materiály

Skupina pružných, trvácnych, vetruodolných tkanín s vodoodpudivou úpravou DWR, ktoré napriek svojej nízkej hmotnosti poskytujú výborné prúdenie vzduchu, nasiakavosť a pohodlie počas fyzickej aktivity.

K-Stretch Plus materiál

Inovatívna tkanina s revolučnou štruktúrou: vlákna dvoch materiálov (Nylon® a Cordura®) sú stkané do jednej priadze, Rozličné väzby vytvárajú bezstehové pásy, ktoré poskytujú výborné krytie, pužnosť a priedušnosť.

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas