Outdoor > OBLEČENIE > DYNAFIT > Okuliare Dynafit Trail black 0910

Novinka

- 8%

Okuliare Dynafit Trail black 0910

Okuliare Dynafit Trail black 0910

Výrobca: DynafitDynafit

Univerzálne čierne športové slnečné okuliare Dynafit Trail s celočiernými sklami. Čítať viac

ks
doprava zdarma
120,00 EUR110,00 EUR vrátane DPH

Celorámčekové športové okuliare vážiace iba 34 gramov s technológiou skiel Evo od DIVEL Optics zaisťujú vysoký kontrast a brilantnú jasnosť pohľadu. Spoľahlivo ochránia Váš zrak na trailoch, pri behaní, horolezectve alebo skialpinizme.

Spoľahlivá celková ochrana, jasné videnie a ležérny štýl pri minimálnej hmotnosti: Slnečné okuliare Trail otvárajú nové perspektívy a ideálne dopĺňajú Dynafit outfit. Poskytujú ochranu očí pred škodlivým UV žiarením, snehom, špinou a vetrom. Pokiaľ je pre vás rýchlosť a efektivita v horách najvyššou prioritou, tak sa tieto okuliare so svojimi iba 34 gramami sa stanú vašou voľbou číslo jedna.

Celočierne sklá od DIVEL Optics Quality spoľahlivo chránia pred UVA, UVB a UVC lúče. Vďaka veľkému zornému poľu máte všetko vždy na očiach a aj pri vysokých rýchlostiach. Materiál Grilamid je ľahký, pružný a vďaka tomu sú okuliare odolnejšie proti poškodeniu. Ventilačný systém zaisťuje neustálu cirkuláciu vzduchu a zabraňuje tak zahmlievaniu skiel. Priľnavé špičky bočníc a gumové nosné polstrovanie zaručujú bezpečné držanie bez skĺzania aj pri intenzívnom pohybe.

 

Kód produktu: 49911

Váha: 34 gr

Cat. 3

Vlastnosti produktu

100% UV -A-, -B-, -C-ochrana
Tvrdá povrchová úprava šošovky
Polykarbonátová šošovka
Gumové chrámy Mega Grip
Silikónový Nospad Nos Pad
Vetranie rámu
Hydrofóbna šošovka
Priateľské k digitálnym zariadeniam
DIVEL objektív
Široký pohľad
Fotochromatické
Doživotná záruka
Nárazuvzdorná šošovka
Vymeniteľné sklá
360° rám

Vyrobené v Taliansku.