Outdoor > CYKLISTIKA > Cyklistické prilby > Cratoni PACER Black Matt S/M (54-58cm)
Cratoni PACER Black Matt S/M (54-58cm)

Cratoni PACER Black Matt S/M (54-58cm)

Výrobca: CratoniCratoni

Naša najlepšia rodinná prilba. Víťaz berie všetko. Čítať viac

ks
doprava zdarma
72,90 EUR65,61 EUR vrátane DPH

Naša najlepšia rodinná prilba. Víťaz berie všetko.

PACER vytrel zrak všetkým v rôznych testoch cyklistických prilieb. Výherca s vynikajúcim pomerom ceny stelesňuje všetko, čo musí cyklistická prilba so širokým využitím ponúknuť, a odlišuje sa od konkurencie. Našťastie je k dispozícii v širokej škále farieb s rôznymi kombináciami. PACER je športová a kompaktná všestranná prilba. S hmotnosťou iba 230 gramov je veľmi ľahká. Náš PACER je k dispozícii aj s voliteľným zadným svetlom.

Inmold technológia

Kompozitná konštrukcia - neoddeliteľne spojená. Ochranný materiál EPS je napenený priamo do polykarbonátového obalu. Pre ľahký dizajn prilby s maximálnou odolnosťou proti nárazu a dokonalým spojením vnútornej vrstvy EPS a vonkajšej vrstvy PC.

 LFS - Light Fit System

Na základe skúseností a výsledkov nášho výskumu sme definovali úplne nový profil požiadaviek na 180° nastavovací systém.

Dobré sadnutie je nevyhnutné, keď sa počíta každá sekunda. Cieľom bolo vyvinúť systém, ktorý rýchlo, bezpečne a napriek tomu pohodlne drží prilbu na hlave. Nastavovací mechanizmus je extrémne malý a ľahký, veľkosť sa dá ľahko nastaviť pomocou dvoch prstov. Výšku LFS možno tiež nastaviť trikrát, aby sa zaistilo optimálne uloženie. Perfektné vedenie remienka zaisťuje mužom a ženám neobmedzené pohodlie. Vyšší výkon s o 15% nižšou hmotnosťou pre 100% efektívnejší systém!

 

Fly net sieťky

S našou výplňou muškárskou sieťou ste na bezpečnej strane. Znižuje pravdepodobnosť podráždenia hmyzom pri jazde na bicykli.

 Clean Tex vložky

Vložky Clean Tex sú pokryté antibakteriálnou úpravou a zabraňujú tvorbe baktérií. Výsledkom je dlhá životnosť produktu a dlhodobá hygienická sviežosť.

 Charakteristika

  • 20 prieduchov
  • Odnímateľný priezor
  • Voliteľné zadné svetlo
  • Odrazky