Outdoor > Camping > Stany > Stan TASMAN 3 PLUS Coleman
Stan TASMAN 3 PLUS Coleman

Stan TASMAN 3 PLUS Coleman

Výrobca: ColemanColeman

Stan Coleman Tasman 3 Plus je ideálny pre tvoje cestovateľské potulky. Disponuje s troma vchodmi a jeho priestranná predsieň bez problémov pojme bicykel či motorku. Pre tento tunelový stan pre tri osoby je charakteristická priestranná spálňa a predsieň. Čítať viac

ks

doprava zdarma

184,30 EUR165,00 EUR vrátane DPH

Stan Coleman Tasman 3 Plus je ideálny pre tvoje cestovateľské potulky.  Disponuje s troma vchodmi a jeho priestranná predsieň bez problémov pojme bicykel či motorku. Pre tento tunelový stan pre tri osoby je charakteristická priestranná spálňa a predsieň. Lomená konštrukcia zväčšuje výšku stanu a zároveň zvyšuje odolnosť konštrukcie proti vetru a dažďu. Priestranná predsieň má zdvihnutú podlahu, ktorá zaisťuje ochranu predsienky pred prívalmi vody a poskytuje komfortný pobyt aj pri zlom počasí. Stan má 3 vchody pre praktické usporiadanie vecí a vytvorenie závetria pri varení.

Úprava UV Guard - ochranná vrstva zabraňujúcu degradácii tkaniny. Je aplikovaná na materiál tropika a vnútorného stanu, pričom poskytuje 100% ochranu pred všetkými typmi UV žiarenia. Tento ochranný vplyv bol potvrdený niekoľkými nezávislými laboratórnymi testami. Čo znamená, že vďaka UV Guard ste chránení až do výšky UV 50 a predĺžená je aj životnosť látky.

Úprava Fire Retardant - táto úprava potlačí horenie tkaniny po odstránení zdroja plameňa, čím dáva možnosti úniku v prípade ohrozenia života. Možno povedať, že výrobky Coleman sú vďaka tejto úprave bezpečnejšie, pretože pri kontakte s ohňom dochádza iba k spáleniu daného miesta nie k vznieteniu.

Vlastnosti:
- tunelová konštrukcia
- priestranná predsieň
- 3 vchody
- zatemniteľné PVC okienka
- odolná podlaha
- materiál odolný proti vzplanutiu
- vonkajší stan: polyester 68D, PU záter 3000 mm, podlepené švy, PVC okná
- vnútorný stan: priedušný polyester a nepriehľadná sieťovina
- podlaha: polyetylén
- konštrukcia: sklolaminátová
- rozmery: 440 x 200 cm
- rozmery spálne: 190 x 210 cm
- rozmery zbaleného stanu: 58 x 18 x 18 cm
- hmotnosť: 6,5 kg