Outdoor > Batohy > Salewa Alp Mate 30 WS blue depth

Novinka

- 10%

Salewa Alp Mate 30 WS blue depth

Salewa Alp Mate 30 WS blue depth

Výrobca: SalewaSalewa

Spoľahlivý, vetraný alpský trekingový batoh Salewa Alp Mate 30 WS vyrobený k pohodliu na stredných túrach z extrémne ľahkej a odolnej látky. Čítať viac

ks
doprava zdarma
110,00 EUR99,00 EUR vrátane DPH

Dámsky trekový batoh Alp Mate 30 WS značky Salewa s objemom 30 litrov je vyrobený z extrémne ľahkej a odolnej látky, ktorá pomáha šetriť energiu na cestách. Batoh je vybavený špičkovým nosným systémom Dry Back Air, so zaveseným zadným panelom pre vysokú priedušnosť a ľahkosť a zároveň umožňuje výborné rozloženie zaťaženia. Vďaka špeciálnej technológii prúdenia vzduchu a o 25% menšej kontaktnej ploche s telom umožňuje batoh optimálnu ventiláciu, čím znižuje potenie a udržuje suchý chrbát.

Popruhy s rozdelenými ramenami poskytujú maximálne pohodlie spolu s ergonomickým bedrovým pásom a špecifickým dámskym, ľahko prispôsobiteľným strihom. Do batohu je veľmi ľahký prístup. Nachádza sa tu otvor s horným plnením, predný prístupový zips v tvare písmena U, ktorý zabraňuje prehrabovaniu a na lepšiu organizáciu aj bočné vrecká. Batoh ďalej ponúka pláštenku, niekoľko možnosti pripevnenia, prípravu na hydratačný systém, bočné kompresné remienky, nastaviteľné hrudné popruhy a popruh na kontrolu záťaže. Dámsky 30-litrový Alp Mate je ideálny na stredne vysokohorské túry a treky.

    ľahký a odolný nylon proti oderu
    menšia kontaktná plocha s telom
    suchý zadný panel
    zníženie potenia
    rozdelené ramenné popruhy
    pláštenka
    špecifický dámsky strih
    ergonomický bedrový pás
    bočné a predný vstup
    objem 30 litrov