Outdoor > Batohy > Ortovox Haute Route 40 black steel

- 10%

Ortovox Haute Route 40 black steel

Ortovox Haute Route 40 black steel

Výrobca: OrtovoxOrtovox

HAUTE ROUTE existuje takmer od zrodu lyžiarskych túr. Naša vytrvalá klasika je ideálna na dlhšie lyžiarske výlety. Čítať viac

ks
doprava zdarma
190,00 EUR170,00 EUR vrátane DPH

Vďaka Cordura®, dvojvrstvovému polyamidu 420D Oxford a PU bez PU je batoh HAUTE ROUTE 40 mimoriadne odolný proti oderu a vode. Tento batoh perfektne sedí vďaka šnúrám na kontrolu zaťaženia a ergonomicky tvarovanému chrbtovému systému O-Flex-2 so stabilizátorom v tvare písmena S, ktorý rovnomerne rozdeľuje váhu medzi boky a ramená. Bedrové pásy sa spájajú vo vnútri chrbtového systému tak, aby sa pohodlne a plynulo obopínali okolo tela.

Vďaka väčšej kapacite má HAUTE ROUTE 40 miesto pre všetko, čo potrebujete. Priestranná hlavná priehradka je prístupná zhora a zozadu, čo znamená, že bude ľahko prístupný všetok obsah batohu, zatiaľ čo samostatná bezpečnostná priehradka poskytuje rýchly prístup k núdzovému vybaveniu. Vďaka lanovému nástavcu na veku môžete lano zbaliť a vybaliť bez toho, aby ste museli batoh otvárať. Okrem zapínania na mačky, cepín a turistických paličiek a pevnej sieťky na prilbu existujú napríklad aj spojovacie prvky pre snowboard. Lyže je možné pripnúť klasickou alebo diagonálnou metódou. Bez ohľadu na to, ako dlhá a náročná je túra, HAUTE ROUTE 40 vás dobre vybaví na každú viacdennú túru.

- 8 priehradiek
- prístup do hlavnej komory: vpredu
- prístup do hlavnej komory: zozadu
- samostatná bezpečnostná priehradka
- bočné zapínanie lyží - diagonálne zapínanie lyží
- široký zips (max. 150 mm)
- upevnenie na snowboard a snežnice
- slučky na cepín a slučky na turistické palice
- upevnenie lana
- upevnenie na mačky
- hrudný remienok s píšťalkou
- integrovaná sieťka na prilbu
- svetlé vo vnútri
- kompatibilný s hydratačným systémom
- držiak na klúče
- núdzová karta
- hmotnosť: 1510 g
- materiál: Polyamid 420 D Oxford PFC FREE