Outdoor > Batohy > Dynafit Alpine 8 Vest marine blue

Novinka

- 10%

Dynafit Alpine 8 Vest marine blue

Dynafit Alpine 8 Vest marine blue

Výrobca: DynafitDynafit

Všestranná a pohodlná bežecká vesta s perfektným strihom určená na krátke až stredne dlhé trate. Čítať viac


ks
doprava zdarma
120,00 EUR108,00 EUR vrátane DPH

Bežecká vesta Alpine 8 sa môže pochváliť pôsobivým dizajnom vreciek na zásoby a vybavenie, ako aj nastaviteľným systémom uchytenia palíc.

  • Ľahká, pohodlná a všestranná bežecká vesta je váš dokonalý bežecký parťák na každý trailový beh. Padne ako druhá koža a ponúka všemožný priestor pre vaše vybavenie, ako aj dômyselné usporiadanie priehradky, aby ste si mohli ľahko udržať poriadok.
  • Hlavná priehradka na zadnej strane je ďalej rozdelená na dve priehradky, ktoré sa prekrývajú. Priehradka bližšie k chrbtu je prístupná cez horný zips vzadu pri krku, ako aj zo spodného zipsu. Druhá priehradka má tiež spodný zips. Vďaka tomu sa vesta ľahko zbalí a veci sú pri behu vždy dostupné jednou rukou.
  • Okrem toho má vpredu, na bokoch a vzadu viac strečových vreciek na uloženie drobností a má tiež odnímateľné vodeodolné vrecko na smartfón a podobne, ktoré si môžete vo veste schovať.
  • Vývojári venovali mimoriadnu pozornosť strihu, pretože pri behu nie je nič otravnejšie ako bežecká vesta, ktorá sa všade naokolo kýve. Táto vesta sa vďaka 3D sieťovine môže pochváliť pohodlným strihom aj po mnohých kilometroch na trase. Strih vesty sa dá tiež dokonale prispôsobiť veľkosti a tvaru tela pomocou dvoch strečových uzáverov a systému bočného nastavenia.
  • Ďalšou špeciálnou vlastnosťou bežeckej vesty je upevnenie palíc. Na tento účel je na výber z troch rôznych možností: predné vertikálne, zadné vertikálne alebo zadné horizontálne ako „V“ – akokoľvek chcete.
  • Súčasťou každého balenia sú dve 500 ml mäkké fľaše so širokým hrdlom pre rýchle plnenie.
  • Samozrejme môžete použiť aj balenie s hydratačným rezervoárom.