Outdoor > Batohy > Dynafit Alpine 15 Vest storm blue

Novinka

- 10%

Dynafit Alpine 15 Vest storm blue

Dynafit Alpine 15 Vest storm blue

Výrobca: DynafitDynafit

Všestranná bežecká vesta pre pohodlie a ľahký prístup k jedlu a nápoju pri behoch na stredné až dlhé trate. Čítať viac


ks
doprava zdarma
140,00 EUR126,00 EUR vrátane DPH

Strečové materiály a systém nastavenia zadného strihu vám umožnia dokonale prispôsobiť objem obsahu vesty, čím sa zaistí pohodlné sedenie.

  • Ľahká a všestranná bežecká vesta Alpine 15 padne ako druhá koža a ponúka všetky druhy priestoru pre vaše vybavenie, ako aj dômyselné usporiadanie priehradky, aby ste si mohli ľahko udržať poriadok.
  • Hlavná priehradka na zadnej strane je ďalej rozdelená na dve priehradky, ktoré sa prekrývajú.
  • Priehradka bližšie k chrbtu je prístupná cez horný zips vzadu pri krku, ako aj zo spodného zipsu. Druhá priehradka má tiež spodný zips. Vďaka tomu sa vesta ľahko zbalí a vaše veci sú pri behu vždy dostupné jednou rukou.
  • Okrem toho má vesta vpredu, na bokoch a vzadu viac strečových vreciek na uloženie drobností a má tiež odnímateľné vodotesné vrecko na smartfón a podobne, ktoré si môžete vo veste schovať.
  • Vývojári venovali mimoriadnu pozornosť strihu, pretože pri behu nie je nič otravnejšie ako bežecká vesta, ktorá sa všade naokolo kýve. Táto vesta sa vďaka 3D sieťovine môže pochváliť pohodlným strihom aj po mnohých kilometroch na trase. V prípade, že ste vonku s menším množstvom výbavy, zadný priestor možno stlačiť, takže všetko zostane kompaktné a prilieha k vášmu chrbtu. Strih vesty sa dá tiež dokonale prispôsobiť veľkosti a tvaru tela pomocou dvoch strečových uzáverov a systému bočného nastavenia.
  • Ďalšou špeciálnou vlastnosťou je pripevnenie palíc. Na tento účel máte na výber z troch rôznych možností: predné vertikálne, zadné vertikálne alebo zadné horizontálne ako „V“ – akokoľvek chcete.
  • Súčasťou každého balenia sú dve 500 ml mäkké fľaše so širokým hrdlom pre rýchle plnenie.
  • Samozrejme môžete použiť aj balenie s hydratačným rezervoárom.