Outdoor > Obuv > Pánska obuv > XA Pro 3D Ultra barbados cherry Salomon

XA Pro 3D Ultra barbados cherry Salomon

Ľahká, odolná a stabilá obuv, ktorá vás nesklame ani na tých najnáročnejších tratiach. Ponúka aerodynamický profil, vylepšenú odolnosť a nové geometrické záberové lamely na podrážke.


ks
129,00 EUR99,00 EUR vrátane DPH

Ľahká, odolná obuv, stabilná aj na tých najnáročnejších chodníkoch. Efektívnejší profil vďaka novej geometrii podošvy a zlepšenej odolnosti.  Stabilita a ochrana pre horský terén.

Odľahčené a vylepšené Salomon šasi vložené medzi podošvu a medzipodrážku, maximalizuje kontrolu pohybu, posilňuje ochranu a efektivitu a stabilizuje nohu v inštinktívnych situáciách. OrthoLite ® stielka kombinuje špecifickú penu Ortholite ® a pätnú EVA časť. Zaisťuje suché a zdravé prostredie pre vašu nohu a lepšie odpruženie. Ani po dlhodobom používaní vás nesklame svojou efektivitou.

Vložka OrthoLite je vyrobená z recyklovateľnej gumy a nezaťažuje životné prostredie. EVA pätná časť umožňuje lepšiu podporu päty a dodáva odpruženie. Kombinácia niekoľkých typov Contagrip podošvou s rôznou tvrdosťou. Táto podošva poskytuje perfektnú zmes zábere a odolnosti do ťažkých terénov vo vysokej rýchlosti. V prednej časti podošvy sú špecificky umiestnené samočistiaci drážky.Tato podošva prešla testom našich bežcov v najnáročnejších terénoch.