Outdoor > Fjällräven > Bundy, tričká > Skogsö Jacket Women red-ox red Fjallraven

Skogsö Jacket Women red-ox red Fjallraven

Pohodlná outdoorová bunda z materiálu G-1000 Lite s ramenným dielom z materiálu G-1000. Pevná nastaviteľná kapucňa a vrecká s otvormi na dve strany s priedušnou sieťovinou z vnútornej strany.


ks
219,99 € vrátane DPH

Pohodlná outdoorová bunda z materiálu G-1000 Lite s ramenným dielom z materiálu G-1000. Pevná nastaviteľná kapucňa a vrecká s otvormi na dve strany s priedušnou sieťovinou z vnútornej strany.

  Zabudnite na horský vietor a venujte sa turistike v príjemnom podnební - ani príliš teplom, ani príliš studenom. Bunda Skogsö Jacket je ľahká a pohodlná outdoorová bunda s mierne predĺženým chrbtovým dielom, ktorý ohrieva kríže. Chráni vás pred vetrom a miernym dažďom a zároveň ostáva vzdušná, čiže sa nespotíte tak rýchlo ako pri úplne nepremokavých odevoch. Použili sme materiál G-1000 Lite v kombinácii s G-1000 Original na pleciach. Na pleciach nie sú žiadne švy a bočné švy sú posunuté dopredu, čo znižuje riziko odierania pod ramennými popruhmi a bedrovým popruhom ruksaku. Dve veľké bočné vrecká so sieťovinou na vnútornej strane kvôli vetraniu a vnútorné vrecko na zips na nosenie cenných vecí.Kapucňa s pevným šiltom nastaviteľná tromi spôsobmi. Obojsmerný zips zakrytý ochrannou lištou s cvočkami na leme, v strede a pri brade. Nastaviteľný lem a cvočky na manžetách rukávov. Skvelá vrchná vrstva pri turistike, cyklistike a ďalších outdoorových zábavkách.

  Pri vytvorení bundy Skögsö bolo naším cieľom vytvoriť funkčnú outdoorovú bundu moderného štýlu s dobrým vetraním, teda bundu, ktorú by ste mohli nosiť na horách i v meste. Product Developer: Daniel Holmgren

  • Pohlavia: Dámske
  • Concept: Trekking
  • Hmotnosť: 540 g in size S
  • Použitý materiál: G-1000
  • Materiál použitý na vonkajšej strane: G-1000® Original: 65% polyester, 35% cotton, G-1000® Lite: 65% polyester, 35% cotton
  • Breathability (MP): När vi skapade Skogsö Jacket var det med målet att göra en välventilerad, funktionell friluftsjacka med modernt snitt, en jacka som man vill bära både på fjället och på stan.
  • Contains non textile parts of animal origin: Yes
  • Činnosť: Trekking