Outdoor > Fjällräven > Bundy, tričká > High Coast Wind Jacket mountain orange Fjallraven

High Coast Wind Jacket mountain orange Fjallraven

Ľahká a zbaliteľná vetrovka z polyamidu a organickej bavlny. Nastaviteľná kapucňa, otvory na palce a zvislé náprsné vrecká.


ks
179,99 € vrátane DPH

Ľahká a zbaliteľná vetrovka z polyamidu a organickej bavlny. Nastaviteľná kapucňa, otvory na palce a zvislé náprsné vrecká.

Ľahká, pružná a zbaliteľná bunda protiu vetru, vyrobená z voskovaného polyamidu a organickej bavlny. Táto tkanina je odolná voči vetru, dokáže odolať i ľahkému dažďu a po namočení rýchlo schne. Praktický odev, ktorý si môžete natiahnuť počas turistiky, pri bicyklovaní alebo veslovaní. Jednoduchý dizajn len s najzákladnejšími doplnkami pre čo najnižšiu hmotnosť. Bunda má nastaviteľnú kapucňu a predný zips s vnútorným ochranným prekrytím. Vďaka vertikálnemu náprsnému vrecku na ľavej strane budete mať malé veci vždy poruke. Manžety na rukávoch s elastickým lemovaním. Zaťahovacia šnúrka na leme. Vosková impregnácia zabezpečuje vodeodolnosť a udrží vás v suchu počas slabého dažďa, nie však pri lejaku alebo súvislom daždi. Ochranné vlastnosti materiálu môžu byť zvýšené použitím vosku Greenland Wax.

  • Concept: Outdoor
  • Hmotnosť: 320 g in size M
  • Použitý materiál: HC-Lite
  • Materiál použitý na vonkajšej strane: HC-Lite: 54% Polyamide, 46% Cotton